Fasıl ekibi kiralama

Organizasyonlarınız için profeyonel fasıl ekibi kiralama hizmeti veriyoruz. Ekiplerimiz özel seçilmiş konservatur mezunu , eğitmen gibi kişilerden oluşmuş saygılı , oturup kalmasını bilen değerli müzisyen arkadaşlardır. Evde aile ortamında tercih edebileceğiniz insanlardır. İnternette bulabileceğiniz bazı saçma sapan bireysel sayfalar ile karıştırılmasın lütfen. Bazı videolarımızı sayfada izleyin detaylar için arayınız 05326343204

Doğum gününde fasıl
Teknede asker eğlencesi fasıl ekibi
Çırağan sarayı fasıl ekibi kiralama
ormanda müzik grubu kiralama
Evde fasıl ekibi ile eğlence
Levent iş kulesi fasıl ekibi
evde kına gecesi fasıl ekibi
Doğum gününde fasıl ekibi
Bahçede fasıl ekibi
Evde fasıl ekibi
Fasıl kiralama servisi
Hamamda fasıl ekibi kiralama
Doğum günü organizasyonu
Bahar country fasıl kiralama
Harbiye ordu evi

Fasıl geceleri biraz eğlenip, biraz da günlük hayatın stresinden kurtulmak için çok iyi bir yoldur. Kutlama akşamlarında da güzel hatıraların kaynağıdır. Sevdiğimiz insanlarla güzel bir akşam yemeğine çıktığımızda o aşina melodileri aramıyor değiliz. Zeki Müren, Müzeyyen Senar gibi efsaneleşmiş sanatçıların sesleriyle can bulan, dilimize pelesenk olmuş şarkılar gecemizi ayrı bir güzelleştirir. Türk Sanat Müziği’nde yer alan onlarca makamdan her birinin ayrı bir tadı ayrı bir dokusu vardır.

Toplu organizasyonlarda çoğunlukla fasıl ekibi kiralama ihtiyacı olur. Çünkü eğlence ‘fasılsız olmaz.’ O güzel şarkılarla sizi bir anda geçmişteki güzel hatıralarınıza, bir yandan da gelecekte yaşayacağınız mutlulukların hayallerine doğru yolculuğa çıkarır. Bu nedenle anlık eğlence sunan popüler kültürden çok daha farklıdır. Çok yoğun duygularla sizi keyiflendirir.

Seslendirilen her bir şarkının ayrı bir lezzeti, ayrı bir hatırası vardır. Bu nedenle fasıl müziklerini herkes iyi söyleyemez ve enstrümanlarını herkes iyi kullanamaz. Dolayısıyla eğlenmeye gelen konuklara o duyguları geçiremezler. Misafirlerimize bu duyguların geçmesi ve iyi eğlenmeleri için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

İyi müzik dinlemek istiyorsak, iyi müzisyenlere ihtiyacımız var. Müzik, yaşadığımız geceyi unutulmazlar arasına aldırırken, yanlış seçimler o geceyi kötü bir rüyaya da çeviriyor olabilir. Bu yüzden müzisyen seçimi bu konuda oldukça önemlidir.

Eğer siz de bir topluluğa fasıllı yemek organizasyonu vermek istemekteyseniz fasıl ekibi kiralama işini oldukça ciddiye almalısınız. Biz bu konuda gecenizi güzelleştirmeye ve konuklarınıza müzik ziyafeti vermeye talip oluyoruz. Seçkin müzisyen kadromuzun ve önemli referanslarımızın verdiği güvenle insanları neşelendirmeye devam ediyoruz.

Fasıl akşamlarında sahnede bulunanların geniş repertuara sahip olmaları da önemlidir. Sürekli benzer melodilerin çalınması, aynı şarkıların gece boyunca dinletilmesi misafirleri tatmin etmeyebilir. Grubumuz müzisyenlerinin repertuarı da bu konuda oldukça başarılı ve tatmin edicidir. Yıllarca birlikte sahne almış ekibimiz, gösterdiği uyumla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Duydum ki Unutmuşsun’dan Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar’a, Elbet bir Gün Buluşacağız’dan Sevemez Kimse Seni’ye, Kimseye Etmem Şikayet’ten Bir Yangının Külü’nü ve daha bir çok şaheseri profesyonel sahne ekibimizden dinlemek isterseniz fasıl ekibi kiralama konusunda bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ara

Open chat